Розсувні системи

Іноваційні технічні та дизайнерські рішення є на сьогодні засадничими для розвитку будь-якої галузі. Виробництво віконних систем також не стоїть на місці. З кожним роком удосконавлюються конструкції,використовуються міцніші матеріали, підвищуються стандарти якості та безпеки.
РАЗДВИЖНЫЕ СИСТЕМЫ
Розсувні віконні системи – одна з останніх розробок в царині віконних конструкцій, яка має широкі можливості застосування. Значний попит у покупців їм забезпечує наступні переваги:

 • простота і зручність у використанні, догляді та обслуговуванні.
 • економія корисного простору та його раціональне використання, тобто не потрібно додаткове місце для відкривання, що особливо актуально для малогабаритних помешкань та вузьких приміщень.
 • висока ступінь тепло- і звукоізоляція, яка забезпечується завдяки повній герметичності.
 • естетичний і стильний зовнішній вигляд, що підкреслює дизайн інтер’єру.
 • Універсальність. Такі системи пасують як для старих цегляних будівель, так і для сучасних будинків, помешкань, офісних центрів, крамниць, ресторанів тощо.

Існує декілька типів розсувних систем, в залежності від того, які функції вони виконуватимуть:

 • паралеьно-зсувна.
 • підйомно-зсувна
 • зсувна сістема “Гармошка”.

РАЗДВИЖНЫЕ СИСТЕМЫПаралельно-зсувна система – це конструкция з двома та більше створками, які можуть зсуватись в бік паралельно рамі та відкидаються для провітрювання приміщення. Поворот ручки на 90 ступнів переводе створку у відкинуте положення, а великий поворот ручки дає можливість зсунути створку в бік і відкрити двері.

Комфорт, свобода пересування, світле приміщення – ось головні переваги такої системи. Паралельно-зсувна система широко застосовується в якості балконових та терасових дверей, для скляних прибудов та зимових садів.

Підйомно-зсувна система – це конструкція, що дозволяє створити герметичні розсувні двері дуже великих розмірів, які відкриваються припідніманням створки.

Принцип роботи базується на зсуванні однієї створки за іншу, що унеможливлює розкриття проєму на всю ширину та позбавляє функції “провітрювання”, але забезпечує максимальне освітлення та широкий вхід, тоді як низький поріг дозволяє вільно пересуваться людям з фізичними вадами.

Ця система ідеально пасує для встановлення на терасі чи веранді.

Зсувна система “Гармошка” – це віконна система, окремі елементи якої складаються як “гармошка”, яку можна легко зсунити вбік, що дозволяє заощаджувати місце та розширювати простір приміщення.

Ця система дозволяє встановити поворотно-відкидну створку, яка забезпечує оптимальне провітрювання, а конструкція з алюмінієвим порогом мінімізує перепади висоти підлоги та дозволяє обходитись без сходинок, якщо система використовуться як двері на балкон чи терасу.

Система “Гармошка” характеризується високим рівнем функціональності та легкістю в експлуатації, тому може бути встановлена у будь-якому приміщенні.

Для того, щоб розсувна система прослужила вам довгі роки необхідно приділити особливу увагу наступним етапам:

 • Розробка проекту. На цьому етапі важливо врахувати тип системи, який пасуватиме та забезпечить не тільки зручне користування, але й відповідатиме дизайну інтер’ єра.
 • Монтаж системи. Відповідний монтаж розсувних систем гарантує надійну роботу, легкість експлуатації та подовжує термін користування.
 • Профілактика. Використання спеціальних засобів з догляду, періодичний огляд механизмів системи, змазування окремих елементів допоможе запобігти ушкодженню та уникнути серйозних псувань конструкції.

Наші Об’єкти

Ми працюємо з такими відомими виробниками вікон як: Gealan, Rehau, Veka.

ДИВИТИСЯ