Встановлення дерев’яних вікон в м.Києві – з євробуса “Карпатські вікна” ТМ-92 система

Опис: Головними крітеріями приватного будівництва на сьогодні є економічність та екологічність. Іноваційні технології створюють великі можливості в царині енергозбереження та охорони навколишнього середовища. З кожним роком серед європейців набуває популярності концепція енергетично пасивних будинків, зведення яких базується на майже повному уникненні тепловтрат та використанні пасивного сонячного випромінювання. Це дозволяє майже в 4 рази зменьшити енерговжиток та дозволяє суттєво заощаджувати на щомісячній сплаті рахунків.ОКНА ИЗ ДЕРЕВА “КАРПАТСКИЕ ОКНА» ТМ-92 СИСТЕМА

Оскілки енергетично пасивний будинок мусить бути герметично ізольованим, велике значення при його будівництві набувають вікна. Passiv92 – система спеціальних високоякісних вікон з високим рівнем теплозахисту, розроблена саме для пасивного будівництва. Така система є ідеальним вибором для тих, хто шукає максимально теплозберігаючі вікна.

Склопакет: система ТМ-92 виготовляється з енергоефективного склопакету 48 мм завтовшки, за рахунок чого покращуються показники теплопровідності. В залежності від матеріалу з якого виготовлений профіль, коефіціент спротиву теплопередачі вікнаскладає:1,33 м2С0/Вт — для сосни; 1,36 м2С0/Вт – для дуба.

Зауважте, якщо ви хочете досягти максимальної тепло- та звукоізоляції у вашому домі, ми рекомендуємо встановити конструкцію зі склопакетом, які заповнені інертним газом криптоном (4і-18Kr-4і). Для порівняння, коефіцієнт спротиву теплопередачі такого вікна складає: 1,628 м2С0/Вт – для сосни; 1,636 м2С0/Вт – для дуба.

Технічні характеристики:

  • Профіль виготовлено з тришарового клеєного євробрусу перетином 92х80 мм.
  • Застосовується подвійне ущильнення матеріалами фірми DEVENTER (Німеччина), що забезпечує вісоку герметичність.
  • На ствір та віконну раму встановлюють алюмінієвий профіль для відводу води та захисту від уволожнення.
  • Фарбування дерев’яних конструкцій виконується в кілька етапів екологічно чистими матеріалами фірми ADLER (Австрия).

Фурнитура:

  • Вікна комплектуються довготривалою та зручною в користуванні фурнітурою Activ Pilot фирмы WINK HAUS.
  • Для захисту від взлому встановлюються віконні ручки Hoppe Secustik.
  • За бажанням клієнта система може бути оздоблена додатковими функціями захисту і комфорту.

Наші Об’єкти

Ми працюємо з такими відомими виробниками вікон як: Gealan, Rehau, Veka.

ДИВИТИСЯ