Вікна і двері

Ви можете ознайомитися з нашими виконаними роботами з установки, монтажу металопластикових вікон, дверей, а також ролетних конструкцій.


Відмінна теплоізоляція та звукоізоляція завдяки шістоьм камерам як у рамі так і створках
Дуже висока міцність завдяки надійному стальному армуванню в рамі і створках
Легко чистити завдяки достатній фальцованій поверхні створок
Наявні в двух варіянтах: пласкозміщений зі скошеним під два кути штапіком

3-х камерні профілі. Базова профільна система – REHAU Euro-Design 60(3 камери, 60мм).  Відмінно пасує для склування балконів та лоджій.

5-ти камерні профілі. Для підвищеної теплоізоляції, трівалого вікорістання опалювальніх приладів та кондіціонерів – рекомендуємо 5-ті камерні профільні пакети.

REHAU Euro-Design 70 (5-ть камер, глибина 70мм). Ця система забеспечує комфортний мікроклімат взимку та влітку, дозволяє заощадити на опаленні та кондиціонуванні.

REHAU Euro-Design 86 PLUS (5-ть камер, глибина 86мм). Оптимальна конструктивна глибина 86мм дає можлівість встановлення сучасного потрійного склопакету. Разом з цим велика кількість форм, кольорів і дизайну стулок відкріває перед вами різноманітні конструктивні рішення.


Система «Hoffen» — 4-х камерний профіль з встановленим ущильнювачем. Прізначені для виготовлення пластикових вікон і дверей будь-якої складності.

Металопластикові вікна з цім профілем мають багато переваг:

Комфорт

4-х камерна конструкція забепечує як відмінне зберігання температури в кімнаті, так і практично повну ізоляцію від гомону вулиці.

НАДІЙНІСТЬ

Спеціальна конфігурація профіля захищає від впливу зовнішнього середовища (ультрафіолет, коливання температури, сонячні промені), що суттєво збільшує термін служби конструкції.

БЕЗПЕКА

Є можливість встановлення спеціальної фурнітури проти  взлому і забезпечення захисту вашої оселі.

Якість

Профілі «Hoffen» не міняють своїх характеристик на сонці и не деформуються, завдяки використанню високоякісних матеріалів.

ДИЗАЙН

Предбачена можливість виготовлення металопластикових вікон будь-якої форми: як класично прямокутні, так і сучасні круглі та арочні конструкції.

Уся готова продукція підлягає ретельному контролю якості. Можна стверджувати, що за такими показниками як якість, довготривалість, морозостійкість, шумоізоляція – профіль ” ” цілком не поступається закордонним виробникам. Профілі цього типу можна використовувати в дошкільних і закладах охорони здоров”я, що підтверджується сертифікатами відповідності та протипожежних заключень.

Система Framex 71

Framex 71 універсальна високоякісна 5-ти камерна серія прізначена для віготовлення балконних дверей ПВХ профіля будь-якого рівня складності і форми. Завдяки своїм параметрам і якостям, конструкції з профільньої системи  Framex 71 відрізняються неймовірним різноманіттям і можуть задовільнити вимоги наївибагливішого споживача.

З цього провіля можуть бути виготовленні не тільки класичні, але й масштабні (панорамні) вікна, різноманітні розсувні двері та інші нестандартні конструкції. Геометрія камер профілю оптимізованна задля досягнення максимальної теплоізоляції, що доводить енергоефективність Framex 71.

Профільна система Framex 71 передбачає використання стандартної фурнітури різних виробників, як у звичайному так і у варіанті проти взлому. За всіма показниками Framex 71 – це сучаний, надійний профіль, конструкціі з якого мають високу міцність і сучасний зовнішній вигляд.

За бажанням замовника профіль ламінується плівками під цінні породи дерева.

Система GEALAN

Німецька компанія GEALAN Fenster-Systeme GmbH (ГЕАЛАН віконні-системи Гмбх) – виробник ПВХ-профілів для вікон і дверей, має 40-річний досвід в галузі світлопрозорих конструкцій. Компанія є беззаперечним лідером в царині розробк нових систем профілів які постійно пропонують іноваційні продукти орієнтовані на актуальні потреби ринку. Проце свідчать реалізація стратегії просуванняна європейських ринках, а саме відкріття віробництва поза межами Німеччини.

Предметом пишання GEALAN Fenster-Systeme GmbH на цей день є 6-камерний профіль S 8000 IQ, глибина якого досягає 74мм (для порівняння, інші європейські системи пропонують монтажну глибину 70-71мм). Завдяки вказаній глибині профіля є можливим зберігання головної камери та монтаж стальних елементів підвищеної жорсткості.

В цей варіант системи GEALAN S 8000 IQ додані дві теплоізолюючі камери. Таким чиом коефіцієнт спротиву теплопередачі складає0,86 ВТ/кв.м К (показник зафіксованно згідно “тестовим” вікнам з однокамерним теплозберігаючим склопакеом).

Вдале поєднання “статики” і “теплоплоізоляції” і врахування побажань найвибагливіших дизайнирів і архітекторів: гармонійна продукція, вузькі видимі частини профілю, м’які контури, глянцева поверхня. Одне з нововведень – профіль з акриловим покриттям, виготовленний шляхом коекструзії, які називаються akrycolor. До переваг цього профілю відносяться:

  • пропуск ультрафіолетових променів, що запобігає нагріванню і деформації конструкцій.
  • відпорність до несприятливих атмосферних явищ.
  • широка гамма кольорів та універсальність у використанні (можливість поєднання профілю з алюмінієвими конструкціями).

Профільна система Veka EUROLINE

Система віконніх та дверніх профілів з винятковими характеристиками ізоляції.

Шумоізоляція високого рівня;

Пластик високої якості відразний до впливу зовнішнього середовища;

Немає необхідності фарбування та іншого спеціального догляду;

Поверхня

Кількість камер – 3;

Монтажний профіль 58 мм завширшки;

Склопакет завширшки від 24 до 32 мм;

Колір – білий, кольоровий;

Колір ущильнень – чорний;

Профільна система Veka SOFTLINE

Система 5-камерних профілів з винятковими характеристиками ізоляції.

Шумоізоляція високого рівня;

Пластик високої якості відразний до впливу зовнішнього середовища;

Немає необхідності фарбування та іншого спеціального догляду;

Поверхня

Кількість камер – 5;

Монтажний профіль 70 мм завширшки;

Склопакет завширшки від 4 до 42 мм;

Колір – білий, кольоровий;

Колір ущильнень – чорний;